Kainuu

TOIMIKUNNAN KOKOONPANO 2019-2021

Puheenjohtaja
Arto Tampio
puh. 044 7384 323
arto.tampio@evl.fi

Sihteeri
Sirkka Korhonen
(rahastonhoitaja)
puh. 050 3374 229
sirkkakorhonen996@gmail.com

Jukka-Pekka Svanberg
puh. 044 0615 217
jukka-pekka.svanberg@evl.fi

Sari Korkkonen
sari.korkkonen@evl.fi

Anja Kunnari
anja.kunnari@evl.fi

Sari Mikkonen
sari.mikkonen@evl.fi

Carita Lerssi
carita.lerssi@evl.fi

Uutiset

Tapahtumat

22. elokuu 2020

Aluetoimikuntien neuvottelupäivä 22.8.2020 Teamsin välityksellä

Tukholman matka 21.-23.8.2020 on peruttu! Sen sijaan järjestämme neuvottelupäivän lauantaina 22.8.2020, johon voivat osallistua kaikki halukkaat aluekuntien jäsenet, kuitenkin vähintään ... »»