Keski-Pohjanmaa

TOIMIKUNNAN KOKOONPANO 2019-2021

Tiina Autio
tiina.autio@evl.fi

Carita Alila
carita.alila@gmail.com

Ulla Raitala
ulla.raitala@evl.fi

Harri Tiainen
tiainen.harri@omanetti.fi

Ritva Parkka
ritva.parkka@evl.fi

Heidi Mustikkamaa
heidi.mustikkamaa@gmail.com

Uutiset

Keski-Pohjanmaan jäsenille paikallisedut

Voit hyötyä seuraavista paikalliseduista Kirkon Alat ry:n jäsenkorttia esittämällä: Koriste Unelma, -10% kaikista tuotteista (ei jälleenmyyjien valikoimista) www.koristeunelma.fi Marikka lifestyle »»

Tapahtumat

Ei Tapahtumia