Hallitus

Kirkon alat ry:n hallitus 2016 – 2018

Puheenjohtaja

Tiina Heino
Haukankalliontie 3 B 2
12380 LEPPÄKOSKI
puh. 050-583 8618
tiina.heino@evl.fi

 

Jäsen Varajäsen
Kirkonpalvelijat ry Kirkonpalvelijat ry
Antti Ruuskanen
antti.ruuskanen@evl.fi
Kristiina Sanaksenaho
kristiina.sanaksenaho@evl.fi
Kari Hartikainen
kirkonpalvelijat@kolumbus.fi
Osmo Nissi
osmo.nissi@evl.fi
Kirkon lastenohjaajat ry Kirkon lastenohjaajat ry
Merja Forsman
merja.forsman@evl.fi
Jaana Härmä
jaana.harma@evl.fi
Raila Nordlund
raila.nordlund@evl.fi
Mira Kähkönen
mira.kahkonen@evl.fi
Kirkon toimistohenkilöstö KiTo ry Kirkon toimistohenkilöstö KiTo ry
Soile Tiainen
soile.hm.tiainen@gmail.com
Tuija Niemi-Nikkola
tuija.niemi-nikkola@evl.fi
Diakonian ja nuorisotyön ammattilaiset ry Diakonian ja nuorisotyön ammattilaiset ry
Tanja Vähäoja
tanja.vahaoja@gmail.com
Tarmo Repo
tarmo.u.repo@gmail.com
Ortodoksisen Kirkon Työntekijät ry Ortodoksisen Kirkon Työntekijät ry
Ilona Lehmus
ilona.lehmus@ort.fi
Milja Sarlin
milja.sarlin@ort.fi
Kristillisten järjestöjen työntekijät KJT ry Kristillisten järjestöjen työntekijät KJT ry
Päivi Simi-Kim
paivi.simi-kim@fida.info
Päivi Hirvonen
paivi.hirvonen@suomenlahetysseura.fi
Kirkon Lapsityönohjaajat ry Teologit ja kirkkomuusikot TeKi ry
Riitta Immonen
riitta.h.immonen@evl.fi
Anu Mätäsniemi
anu.matasniemi@evl.fi
Helluntaiseurakuntien työntekijät ry Kirkon toimihenkilöt ry
Petteri Arasalo
petteri_arasalo@hotmail.com
Eeva Hietala
eeva.hietala@evl.fi
Lähetyksen ja kansainvälisentyön ammattilaiset ry Kirkon toimihenkilöt ry
Johanna Rantalankila
johanna.rantalankila@evl.fi
Minna Törrönen
minna.torronen@gmail.com